Kürtaj Nerede Yaptırılır?

Kürtaj Nerede Yaptırılır?

Kürtaj Nerede Yaptırılır? | Kürtaj Ankara | Op. Dr. Nurten Koç

Kürtaj işlemi konusunda en çok dikkat edilmesi gereken konu hijyendir. Çünkü kürtajınızı uygun bir fiyatla yaptırmak için Ankara'da birçok yer mevcut fakat bu yerlerin çoğu hijyenik değil ve sağlığınızı riske edebilir.

Ankara'da kürtaj olmak isteyen hastaların dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan biri de alanında tecrübeli, donanımlı ekipmanlar tercih eden bir kadın doğum hekimine başvurmaktır. Biz Ankara'da hijyen ve sterilizasyona en üst düzeyde önem veriyoruz. İşlem esnasında kullanılan tüm ekipmanlar hastaya özel, tek kullanımlıktır. Hastaların kürtaj öncesi bu detayları sorgulayarak kürtaj merkezine karar vermesi çok önemlidir. Ayrıca kürtaj ameliyatı öncesi yapılan muayene detaylı ve özenli olmalıdır. Hastanın önceki hastalıklarını, kullandığı ilaçları ve alerjilerini mutlaka hekimine anlatması gereklidir.

"Ankara'da kürtaj nerede yaptırabilirim?" diye soruyorsanız cevap Op. Dr. Nurten Koç'un özel muayenesi! Siz de hemen 0541 878 89 68 telefon numaramızı arayıp randevu alabilirsiniz. Ankara'da kürtaj yaptırabileceğiniz adres; Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:8 D:28, Çukurambar, Çankaya/Ankara.